Direktsändning

Goteborg Open 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-04-03 15:59
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1) - Henrik Johansson (10) 504 - 274
Sebastian Boukachabia (2) - Johannes Åman Pohjola (13) 381 - 313
Johan Berner (3) - Paul Eberhardsson (14) 353 - 263
Alexander Sandström (7) - Tord Eriksson (9) 277 - 449
Roland Olsson (5) - Cecilia Karlström (8) 290 - 430
Anita Mansnerus (21) - Gerd Forss (4) 254 - 465
Björn Jansson (11) - Anders Apoy (20) 438 - 280
Helena Tregaro (19) - Maria Åslund (15) 333 - 328
Alexandra Svantesson (16) - Pia Mattsson (12) 308 - 379
Turid Petersson (18) - Elisabet Claezon (17) 396 - 333


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 932684388
2Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 832563383
3Visa spelarens matcher Johan Berner 932407359
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 842455373
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 752368369
6Visa spelarens matcher Karin Anderberg 652358358
7Visa spelarens matcher Alexander Sandström 752258360
8Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 752233354
9Visa spelarens matcher Tord Eriksson 752126376
10Visa spelarens matcher Henrik Johansson 752031341
11Visa spelarens matcher Björn Jansson 651991372
12Visa spelarens matcher Pia Mattsson 651659341
13Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 561951358
14Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 561852336
15Visa spelarens matcher Maria Åslund 661835342
16Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 471231318
17Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 381289325
18Visa spelarens matcher Turid Petersson 381152323
19Visa spelarens matcher Helena Tregaro 38891299
20Visa spelarens matcher Anders Apoy 291280323
21Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 291161319