Direktsändning

Kattmjukt  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-04-14 18:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Caitlin Mooney (6) - Greger Nässen (5) 395 - 360
Daniel Andersson (7) - Gunnar Andersson (1) 322 - 537
David Brandell (3) - Anna Jansson (4) 414 - 385


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 511664498
2Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 421379425
3Visa spelarens matcher David Brandell 331309412
4Visa spelarens matcher Anna Jansson 331232404
5Visa spelarens matcher Greger Nässen 331228420
6Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 33824364
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 6466279