Direktsändning

Uppsala Öppna 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-05-27 15:58
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Kajsa Bråting (11) - Zakarias Jonsson (1) 331 - 453
Anna Jansson (9) - Paul Eberhardsson (2) 275 - 345
Alexander Sandström (4) - Gerd Forss (6) 384 - 388
James Reimdal (3) - Anita Mansnerus (16) 447 - 291
Sebastian Ågren (5) - Helena Åman (17) 382 - 278
Maria Åslund (13) - Johannes Åman Pohjola (7) 390 - 351
Pia Mattsson (10) - David Lundin (14) 337 - 372
Johan Rönnblom (8) - Marianne Mattsson (20) 375 - 300
Roland Olsson (12) - Helena Bertilsson (19) 472 - 222
Jussi Pohjola (18) - Jesper Åman (15) 386 - 429


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 1022863398
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 1022703352
3Visa spelarens matcher James Reimdal 932644374
4Visa spelarens matcher Alexander Sandström 842315366
5Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 842293357
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 752073364
7Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 662181352
8Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 662035370
9Visa spelarens matcher Anna Jansson 661995347
10Visa spelarens matcher Pia Mattsson 661949366
11Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 661808334
12Visa spelarens matcher Roland Olsson 661635364
13Visa spelarens matcher Maria Åslund 661376344
14Visa spelarens matcher David Lundin 571701350
15Visa spelarens matcher Jesper Åman 571589356
16Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 571347330
17Visa spelarens matcher Helena Åman 481166340
18Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 481079320
19Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 39872307
20Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 12376288