Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-06-09 17:07
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Ann-Kristin Hokkanen (3) - Gerd Forss (4) 344 - 346
Jussi Pohjola (7) - Johannes Åman Pohjola (1) 287 - 454
Anders Skjäl (2) - Helena Åman (8) 418 - 322
Carl-Johan Bomanson (6) - Marianne Mattsson (9) 226 - 376


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 611748405
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 421503374
3Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 521386354
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 421266371
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 331099343
6Visa spelarens matcher Carl-Johan Bomanson 24946314
7Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 24944334
8Visa spelarens matcher Helena Åman 15920309
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 15709293