Direktsändning

(UPP)VÄRM(N)ING  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-08-18 20:21
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (2) - Johan Rönnblom (1) 392 - 368
Johan Berner (3) - Alexandra Svantesson (8) 450 - 331
Paul Eberhardsson (6) - Gerd Forss (5) 387 - 308
Jessica Käll (9) - Annelie Gredander Ladó (7) 326 - 352
Björn Ericson (4) - Malin Ståhlner (10) 455 - 268
Måns Eriksson (14) - Tord Eriksson (13) 314 - 371
Åke Qvarfordt (18) - Anders Brandén (11) 291 - 301
Björn Jansson (12) - Louise Wikström (16) 439 - 289
Per Persson (17) - Magnus Lenti (15) 325 - 334


 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 621936387
2Visa spelarens matcher Martin Bender 621753389
3Visa spelarens matcher Johan Berner 621683384
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 531638397
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 531495348
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 531458369
7Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 53865326
8Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 441359372
9Visa spelarens matcher Jessica Käll 441328346
10Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 441304359
11Visa spelarens matcher Anders Brandén 441121331
12Visa spelarens matcher Björn Jansson 441060359
13Visa spelarens matcher Tord Eriksson 44857326
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 351140334
15Visa spelarens matcher Magnus Lenti 35565311
16Visa spelarens matcher Louise Wikström 26672312
17Visa spelarens matcher Per Persson 26622308
18Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 8748337