Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-09-15 18:12
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Sjöblom (5) - Anders Skjäl (1) 377 - 370
Carl-Johan Bomanson (8) - Anita Mansnerus (3) 329 - 332
Marianne Mattsson (9) - Erik Elvers (2) 267 - 381
Mikael Forss (4) - Gerd Forss (7) 401 - 360
Ann-Kristin Hokkanen (6) - Helena Åman (10) 359 - 315


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 611471383
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 521260368
3Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 521249373
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 431145355
5Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 43869324
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 43838326
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 341315368
8Visa spelarens matcher Carl-Johan Bomanson 25826318
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 16892296
10Visa spelarens matcher Helena Åman 16636323