Direktsändning

SAVENBOM  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-09-22 18:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jessica Käll (3) - Björn Ericson (1) 356 - 279
Alexander Sandström (2) - Paul Eberhardsson (6) 492 - 283
Jonathan Ljungberg (4) - Pia Mattsson (9) 382 - 267
Gustaf Gimstedt (11) - Tord Eriksson (8) 326 - 401
Turid Petersson (10) - Annelie Gredander Ladó (7) 373 - 391
Mattias Persson (14) - Roland Olsson (5) 255 - 414
Björn Jansson (12) - Åke Qvarfordt (15) 481 - 224
Alexandra Svanteson (13) - Anders Apoy (16) 482 - 282


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 5111591383
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 521371404
3Visa spelarens matcher Jessica Käll 521121342
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4121259368
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 431336385
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 431315383
7Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 431253371
8Visa spelarens matcher Tord Eriksson 431085369
9Visa spelarens matcher Pia Mattsson 43861334
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 341218362
11Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 34958348
12Visa spelarens matcher Björn Jansson 34935384
13Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 25871343
14Visa spelarens matcher Mattias Persson 25532337
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 25398323
16Visa spelarens matcher Anders Apoy 16695336