Direktsändning

Mälarpirater Cup 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-10-06 18:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Jonés (1)- David Lundin (4)399 - 332
Niklas Elmefjäll (3)- Gunnar Andersson (6)386 - 434
Ann-Kristin Hokkanen (2)- Zakarias Jonsson (8)354 - 336
Karin Anderberg (11)- Jessica Käll (7)308 - 386
Anna Jansson (5)- Henrik Johansson (9)332 - 276
Turid Petersson (23)- Per Adamsson (14)300 - 495
Kajsa Bråting (15)- Erik Elvers (19)334 - 329
Per Persson (22)- Erika Jonés (10)304 - 391
Greger Nässén (13)- Gerd Forss (16)464 - 291
Helena Bertilsson (20)- Måns Eriksson (12)310 - 449
Monica Ringheim (18)- Tommy Vaske (26)312 - 308
Maria Åslund (17)- Mikael Brenning (27)452 - 211
Pia Sjöblom (21)- Marie Jonsson (24)328 - 323
Annelie Gredander Ladó (25)- Marianne Mattsson (29)347 - 276

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Jonés 6011547386
2Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 5011370360
3Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 5021463388
4Visa spelarens matcher David Lundin 5021460381
5Visa spelarens matcher Anna Jansson 5021387368
6Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021252385
7Visa spelarens matcher Jessica Käll 5021188352
8Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 4031593380
9Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4031384307
10Visa spelarens matcher Erika Jonés 4031354352
11Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031310356
12Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4031249360
13Visa spelarens matcher Greger Nässén 4031206374
14Visa spelarens matcher Per Adamsson 4031120369
15Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 403741337
16Visa spelarens matcher Gerd Forss 3041165359
17Visa spelarens matcher Maria Åslund 3041126358
18Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041077356
19Visa spelarens matcher Erik Elvers 304985335
20Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 204958338
21Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 304955276
22Visa spelarens matcher Per Persson 304749326
23Visa spelarens matcher Turid Petersson 304739345
24Visa spelarens matcher Marie Jonsson 105827323
25Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 105750327
26Visa spelarens matcher Tommy Vaske 205702318
27Visa spelarens matcher Mikael Brenning 105655302
28Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 204645311
29Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 006370281