Direktsändning

Mälarpirater Cup 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-10-06 18:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Jonés (1) - David Lundin (4) 399 - 332
Niklas Elmefjäll (3) - Gunnar Andersson (6) 386 - 434
Ann-Kristin Hokkanen (2) - Zakarias Jonsson (8) 354 - 336
Karin Anderberg (11) - Jessica Käll (7) 308 - 386
Anna Jansson (5) - Henrik Johansson (9) 332 - 276
Turid Petersson (23) - Per Adamsson (14) 300 - 495
Kajsa Bråting (15) - Erik Elvers (19) 334 - 329
Per Persson (22) - Erika Jonés (10) 304 - 391
Greger Nässén (13) - Gerd Forss (16) 464 - 291
Helena Bertilsson (20) - Måns Eriksson (12) 310 - 449
Monica Ringheim (18) - Tommy Vaske (26) 312 - 308
Maria Åslund (17) - Mikael Brenning (27) 452 - 211
Pia Sjöblom (21) - Marie Jonsson (24) 328 - 323
Annelie Gredander Ladó (25) - Marianne Mattsson (29) 347 - 276


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Jonés 611547386
2Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 511370360
3Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 521463388
4Visa spelarens matcher David Lundin 521460381
5Visa spelarens matcher Anna Jansson 521387368
6Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521252385
7Visa spelarens matcher Jessica Käll 521188352
8Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 431593380
9Visa spelarens matcher Henrik Johansson 431384307
10Visa spelarens matcher Erika Jonés 431354352
11Visa spelarens matcher Karin Anderberg 431310356
12Visa spelarens matcher Måns Eriksson 431249360
13Visa spelarens matcher Greger Nässén 431206374
14Visa spelarens matcher Per Adamsson 431120369
15Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 43741337
16Visa spelarens matcher Gerd Forss 341165359
17Visa spelarens matcher Maria Åslund 341126358
18Visa spelarens matcher Monica Ringheim 341077356
19Visa spelarens matcher Erik Elvers 34985335
20Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 24958338
21Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 34955276
22Visa spelarens matcher Per Persson 34749326
23Visa spelarens matcher Turid Petersson 34739345
24Visa spelarens matcher Marie Jonsson 15827323
25Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 15750327
26Visa spelarens matcher Tommy Vaske 25702318
27Visa spelarens matcher Mikael Brenning 15655302
28Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 24645311
29Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 6370281