Direktsändning

VINTERLYCKAN  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-02-09 20:20
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Apoy (3) - Tommy Vaske (4) 345 - 308
Pia Mattsson (2) - Gustaf Bergström (6) 300 - 376
Johanna Bergström (8) - Roland Olsson (1) 284 - 456
Rose-Marie Nielsen (12) - Tord Eriksson (5) 328 - 329
Patrik Grönvall (7) - Åke Qvarfordt (11) 322 - 356
Turid Petersson (10) - Jenny Hildeberg (9) 336 - 339


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 521603395
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 521577369
3Visa spelarens matcher Anders Apoy 521288361
Visa spelarens matcher Tommy Vaske 521288350
5Visa spelarens matcher Tord Eriksson 431104344
6Visa spelarens matcher Gustaf Bergström 431011356
7Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 34913333
8Visa spelarens matcher Johanna Bergström 34844324
9Visa spelarens matcher Jenny Hildeberg 34823332
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 25683342
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 25674292
12Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 16792292