Direktsändning

Östgötska lokalmästerskapen 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-04-27 17:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Per Persson (2) - Malin Ståhlner (1) 298 - 341
Mikael Pöllänen (4) - Thim Svensson (3) 291 - 502
Louise Wikström (6) - Jessica Käll (5) 326 - 415
Mattias Alin (8) - Cecilia Alin (7) 255 - 277


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPoäng-
diff
Snitt
1Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 61286359
2Visa spelarens matcher Per Persson 52468369
3Visa spelarens matcher Thim Svensson 52434376
4Visa spelarens matcher Mikael Pöllänen 52190369
5Visa spelarens matcher Jessica Käll 4326339
6Visa spelarens matcher Louise Wikström 25-279334
7Visa spelarens matcher Cecilia Alin 16-623289
8Visa spelarens matcher Mattias Alin 7-502276