Direktsändning

Jernrikes Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-05-11 18:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
James Reimdal (1) - Anders Lindén (8) 450 - 411
Henrik Holmström (2) - Christian Eriksson (9) 382 - 301
Erik Ekström (6) - Erik Elvers (3) 266 - 474
Philipe Bäckström (12) - Jessica Käll (4) 205 - 498
Madelene Bäckström (10) - Helena Bertilsson (5) 293 - 340
Therese Wessling (11) - Kajsa Bråting (7) 261 - 335


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher James Reimdal 71762407
2Visa spelarens matcher Henrik Holmström 611458361
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 521585373
4Visa spelarens matcher Jessica Käll 431432379
5Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 431132326
6Visa spelarens matcher Erik Ekström 341279349
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 341070361
8Visa spelarens matcher Anders Lindén 341027377
9Visa spelarens matcher Christian Eriksson 34912319
10Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 34737329
11Visa spelarens matcher Therese Wessling 16285261
12Visa spelarens matcher Philipe Bäckström 7-79202