Turneringshistorik

Välj turneringstyp:
Sedan turnering:
Mälarpirater Cup 2008  

Rekordnoteringar:

Matcher med h?gst segerpo?ng [se rekordlistan]
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
24. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)

Matcher med högst segerpoäng [se rekordlistan]
29. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)

Matcher med högst segerpoäng under år 2008 [se rekordlistan]
1. Matilda Gnospelius-Martin Bender313 - 560 Mälarpirater Cup 2008 (rond 3)
10. James Reimdal-Elof Hansjons520 - 295 Mälarpirater Cup 2008 (rond 2)
18. Inger Wingård-Måns Eriksson513 - 335 Mälarpirater Cup 2008 (rond 5)

Spelade matcher:

Rond 1

Per Adamsson - Matilda Gnospelius 438 - 272
James Reimdal - Emma Ekman 391 - 345
Måns Eriksson - Caitlin Mooney 388 - 331
Zakarias Jonsson - Malin Ståhlner 331 - 333
Henrik Jonés - Roland Olsson 438 - 354
David Brandell - Andreas Pejler 375 - 362
David Lundin - Inger Wingård 273 - 374
Michelle Silverglantz - Gunnar Andersson 349 - 407
Erik Elvers - Andreas Sundberg 348 - 475
Marie Jonsson - Elisabet Bruzelius 356 - 335
Martin Bender - Erika Jonés 357 - 369
Suncana Smolic - Andreas Ericsson 309 - 353
Elof Hansjons - Eva Hedman 403 - 335
Karin Anderberg - Johan Berner 317 - 331
Niklas Elmefjäll - Mikael Ström 436 - 288

Rond 2

Marie Jonsson - Niklas Elmefjäll 340 - 363
Inger Wingård - Henrik Jonés 393 - 303
Gunnar Andersson - Malin Ståhlner 348 - 385
James Reimdal - Elof Hansjons 520 - 295
Andreas Sundberg - Per Adamsson 286 - 405
Andreas Ericsson - Måns Eriksson 301 - 314
Erika Jonés - David Brandell 411 - 285
Johan Berner - Erik Elvers 345 - 384
Emma Ekman - Roland Olsson 343 - 269
Matilda Gnospelius - Michelle Silverglantz 367 - 314
Caitlin Mooney - Andreas Pejler 317 - 370
Eva Hedman - Karin Anderberg 327 - 330
Mikael Ström - David Lundin 364 - 324
Elisabet Bruzelius - Suncana Smolic 286 - 394
Martin Bender - Zakarias Jonsson 376 - 289

Rond 3

Måns Eriksson - Niklas Elmefjäll 445 - 275
Erika Jonés - James Reimdal 316 - 416
Malin Ståhlner - Per Adamsson 361 - 319
Erik Elvers - Inger Wingård 371 - 404
Johan Berner - Gunnar Andersson 338 - 414
Emma Ekman - Marie Jonsson 397 - 292
Mikael Ström - Karin Anderberg 418 - 304
Andreas Pejler - Andreas Ericsson 348 - 390
Henrik Jonés - David Brandell 389 - 360
Andreas Sundberg - Elof Hansjons 260 - 433
Matilda Gnospelius - Martin Bender 313 - 560
Suncana Smolic - David Lundin 280 - 328
Roland Olsson - Caitlin Mooney 366 - 392
Zakarias Jonsson - Michelle Silverglantz 352 - 402
Eva Hedman - Elisabet Bruzelius 330 - 244

Rond 4

Malin Ståhlner - Måns Eriksson 330 - 426
Inger Wingård - James Reimdal 389 - 331
Henrik Jonés - Emma Ekman 375 - 297
Gunnar Andersson - Martin Bender 311 - 300
Elof Hansjons - Per Adamsson 314 - 372
Andreas Ericsson - Niklas Elmefjäll 287 - 347
Mikael Ström - Erika Jonés 358 - 307
David Brandell - Erik Elvers 289 - 422
Michelle Silverglantz - Johan Berner 395 - 447
Caitlin Mooney - Suncana Smolic 327 - 380
Karin Anderberg - Andreas Sundberg 426 - 212
David Lundin - Eva Hedman 316 - 355
Andreas Pejler - Marie Jonsson 351 - 297
Elisabet Bruzelius - Matilda Gnospelius 354 - 254
Roland Olsson - Zakarias Jonsson 381 - 372

Rond 5

Inger Wingård - Måns Eriksson 513 - 335
Per Adamsson - Henrik Jonés 312 - 336
James Reimdal - Malin Ståhlner 333 - 413
Niklas Elmefjäll - Gunnar Andersson 439 - 322
Andreas Pejler - Mikael Ström 318 - 467
Karin Anderberg - Erika Jonés 356 - 346
Emma Ekman - Elof Hansjons 347 - 309
Erik Elvers - Eva Hedman 354 - 365
Johan Berner - Andreas Ericsson 325 - 329
Suncana Smolic - Martin Bender 312 - 317
Andreas Sundberg - Caitlin Mooney 293 - 361
Michelle Silverglantz - Roland Olsson 341 - 407
David Lundin - Elisabet Bruzelius 403 - 318
Marie Jonsson - Matilda Gnospelius 372 - 339
David Brandell - Zakarias Jonsson 251 - 423

Rond 6

Niklas Elmefjäll - Inger Wingård 390 - 353
Malin Ståhlner - Henrik Jonés 329 - 330
Måns Eriksson - Mikael Ström 331 - 471
Gunnar Andersson - Eva Hedman 370 - 318
Andreas Ericsson - Emma Ekman 358 - 335
Martin Bender - Per Adamsson 306 - 339
James Reimdal - Karin Anderberg 392 - 353
Marie Jonsson - Erik Elvers 378 - 364
Johan Berner - David Lundin 383 - 374
Erika Jonés - Suncana Smolic 374 - 249
Caitlin Mooney - Elof Hansjons 377 - 392
Roland Olsson - Andreas Pejler 335 - 400
Matilda Gnospelius - Andreas Sundberg 315 - 347
David Brandell - Michelle Silverglantz 385 - 326
Elisabet Bruzelius - Zakarias Jonsson 392 - 432

Rond 7

Niklas Elmefjäll - Henrik Jonés 375 - 383
Mikael Ström - Inger Wingård 326 - 383
Gunnar Andersson - James Reimdal 401 - 461
Per Adamsson - Måns Eriksson 460 - 305
Malin Ståhlner - Andreas Ericsson 359 - 332
Eva Hedman - Erika Jonés 340 - 345
Martin Bender - Marie Jonsson 361 - 389
Andreas Pejler - Emma Ekman 342 - 321
Elof Hansjons - Johan Berner 398 - 348
Caitlin Mooney - Karin Anderberg 319 - 381
David Lundin - Andreas Sundberg 289 - 316
Roland Olsson - Suncana Smolic 428 - 349
Zakarias Jonsson - Erik Elvers 318 - 389
Matilda Gnospelius - David Brandell 257 - 459
Elisabet Bruzelius - Michelle Silverglantz 411 - 393